| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00B821104AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
70.90 EUR
Вентилаторен Отоплител Ariete 8211/04 Vintage, 2000 W, механичен термостат, за вътрешна употреба, зелен
Ariete 8211/04 Vintage е компактна вентилаторна електрическа печка за бързо и удобно отопление на закрито. С мощност 2000 W и класически зелен дизайн, тя е практично решение за дома или офиса.
Моделът Ariete 8211/04 Vintage разчита на механичен термостат за лесно и интуитивно управление, без излишни настройки. Вентилаторният принцип на работа подпомага по-равномерното разпределение на топлината, което я прави подходяща като електрически отоплител за ежедневна употреба.
Благодарение на компактните си размери и възможност за поставяне на маса, Ariete 8211/04 Vintage е удобна отоплителна печка за вътрешна употреба, когато търсите бързо допълнително отопление в конкретна зона.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00B821104AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип: | Вентилаторна електрическа отоплителна печка |
| Подходящ за: | На закрито |
| Опции за поставяне: | Маса |
| Мощност на отопление: | 2000 W |
| Тип контрол на термостата: | Механичен |
| Мощност: | 2000 W |
| Цвят: | Зелен |
| Ширина: | 270 мм |
| Дълбочина: | 260 мм |
| Височина: | 125 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














