| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C020501AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
74.90 EUR
Уред За Хамбургери Ariete 0205/01, 1200 W, плоча + решетка, правоъгълен, светлосин
Ariete 0205/01 е компактна електрическа скара с комбинирана повърхност плоча + решетка, подходяща за бързо и удобно приготвяне на разнообразни храни у дома.
С мощност 1200 W, Ariete 0205/01 загрява ефективно и е практичен избор за ежедневна употреба – от запичане на зеленчуци до приготвяне на месо и сандвичи. Комбинацията от решетка и плоча дава гъвкавост според вида на продуктите и предпочитания начин на печене.
Правоъгълната форма и компактните размери улесняват позиционирането на уреда в кухнята, а свежият светлосин цвят добавя стилен акцент. Ако търсите грил за дома или надеждна скара от категория дребна бяла техника, този модел на Ariete е практично решение.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C020501AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип уред: | Електрическа скара |
| Мощност: | 1200 W |
| Типоразмер: | Правоъгълен |
| Тип на горната повърхност: |
|
| Цвят: | Светлосин |
| Ширина: | 300 мм |
| Дълбочина: | 235 мм |
| Височина: | 165 мм |
| Тегло на опаковката: | 2,9 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














