| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C020201AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
57.90 EUR
Уред За Палачинки Ariete 0202/01, 1000W, ротационно управление, светлосин
Уред За Палачинки Ariete 0202/01, 1000W, ротационно управление, светлосин е практично решение за бързо приготвяне на креп палачинки у дома. С удобното ротационно управление и компактния си дизайн, уредът е подходящ за ежедневна употреба.
С мощност 1000 W, този уред за палачинки осигурява надеждна работа и комфорт при приготвяне на 1 креп палачинка наведнъж. Светлосиният цвят придава свеж акцент в кухнята и се съчетава лесно с различни интериори.
Уред За Палачинки Ariete 0202/01, 1000W, ротационно управление, светлосин е част от категорията дребна бяла техника и е добър избор за любителите на домашни креп палачинки, които търсят удобство и контрол при работа.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C020201AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип уред: | Уред за палачинки |
| Брой крепове: | 1 креп палачинка(и) |
| Тип управление: | Ротационен |
| Мощност: | 1000 W |
| Цвят: | Светлосин |
| Ширина: | 330 мм |
| Дълбочина: | 350 мм |
| Височина: | 95 мм |
| Гаранционен срок: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













