| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C041303AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
79.90 EUR
Сокоизстисквачка Ariete 0413/03 Vintage, 85 W, 0.6 л, неръждаем конус, бежов
Сокоизстисквачка Ariete 0413/03 Vintage, 85 W, 0.6 л, неръждаем конус, бежов е стилно и практично решение за бързо приготвяне на свеж цитрусов сок у дома. Комбинира ретро визия с надеждна мощност за ежедневна употреба.
С мощност 85 W и неръждаем конус за пресоване, уредът подпомага ефективното изстискване на портокали, лимони и грейпфрути. Вместимостта от 0.6 л е удобна за приготвяне на сок за закуска или за няколко порции наведнъж.
Бежовият цвят и серията Vintage правят сокоизстисквачка Ariete 0413/03 Vintage отличен избор за кухня, в която държите както на функционалност, така и на дизайн. Подходяща е за всеки, който търси цитрус преса, електрическа сокоизстисквачка и удобен уред за прясно изцеден сок.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C041303AR0 |
| Серия: | Vintage |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип уред: | Сокоизстисквачка (цитрус преса) |
| Мощност: | 85 W |
| Вместимост на купата: | 0.6 л |
| Материал на конуса за преса: | Неръждаема стомана |
| Цвят: | Бежов |
| Размери (Ш x Д x В): | 175 мм x 245 мм x 290 мм |
| Тегло на опаковката: | 3.14 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













