| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C020200AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
57.90 EUR
Уред За Палачинки Ariete 0202/00, 1000W, ротационно управление, червен
Уред За Палачинки Ariete 0202/00, 1000W, ротационно управление, червен е практично решение за бързо приготвяне на домашни палачинки с равномерно изпичане. Компактният дизайн и лесното управление го правят подходящ за ежедневна употреба.
С мощност 1000 W уредът осигурява стабилно нагряване за последователни резултати, а ротационното управление позволява удобно регулиране според предпочитанията ви. Това го превръща в отличен избор за любителите на дребна бяла техника, които търсят надежден помощник в кухнята.
Уред За Палачинки Ariete 0202/00, 1000W, ротационно управление, червен е подходящ както за класически палачинки, така и за бързи закуски у дома. Ако търсите електрически уред за палачинки и палачинник с лесно управление, този модел на Ariete е практичен избор.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C020200AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип: | Уред За Палачинки |
| Тип управление: | Ротационен |
| Мощност: | 1000 W |
| Цвят: | Червен |
| Ширина: | 330 мм |
| Дълбочина: | 350 мм |
| Височина: | 95 мм |
| Тегло на опаковката: | 1,89 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













