| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C041304AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
79.90 EUR
Сокоизстисквачка Ariete 0413/04 Vintage, 85 W, 0.6 л, неръждаем конус, зелен
Сокоизстисквачка Ariete 0413/04 Vintage е компактно и стилно решение за бързо приготвяне на свеж цитрусов сок у дома. Съчетава ретро дизайн в зелен цвят с практични материали за ежедневна употреба.
С мощност 85 W и купа с вместимост 0.6 л, този цитрус преса модел е подходящ за портокали, лимони и грейпфрут, когато искате бърз резултат без излишни усилия. Неръждаемият конус допринася за надеждна работа и лесна поддръжка.
Сокоизстисквачка Ariete 0413/04 Vintage е отличен избор за кухнята, ако търсите електрическа сокоизстисквачка с удобни размери и елегантно присъствие на плота. Подходяща е за ежедневни порции сок и за сервиране директно в купата.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C041304AR0 |
| Тип уред: | Сокоизстисквачка за цитруси |
| Серия: | Vintage |
| Мощност: | 85 W |
| Вместимост на купата: | 0.6 л |
| Материал на конуса: | Неръждаема стомана |
| Цвят: | Зелен |
| Ширина: | 175 мм |
| Дълбочина: | 245 мм |
| Височина: | 290 мм |
| Тегло на опаковката: | 3,14 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













