| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C197101AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
38.90 EUR
Сандвич Тостер Ariete 1971/01, 750W, 230x130 mm, бял
Сандвич Тостер Ariete 1971/01, 750W, 230x130 mm, бял е практично решение за бързо приготвяне на топли сандвичи у дома или в офиса. Компактният дизайн и удобната площ за готвене го правят лесен за ежедневна употреба.
С мощност 750 W този сандвич тостер загрява бързо и помага да получите апетитно запечени тостове с минимално чакане. Площта за готвене 230 x 130 мм е подходяща за стандартни филии, а корпусът в бял цвят се вписва естествено в различни кухненски интериори.
Сандвич Тостер Ariete 1971/01, 750W, 230x130 mm, бял е част от категорията дребна бяла техника и е добър избор, когато търсите тостер за сандвичи с надеждна мощност и компактни размери. Подходящ е за бърза закуска, междинно похапване или лека вечеря, без излишни настройки и сложна поддръжка.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C197101AR0 |
| Тип: | Сандвич тостер |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Мощност: | 750 W |
| Площ за готвене (Ш/Д): | 230 x 130 мм |
| Материал на дръжката: | Пластмаса |
| Ширина: | 235 мм |
| Дълбочина: | 240 мм |
| Височина: | 90 мм |
| Тегло на опаковката: | 1,84 кг |
| Цвят: | Бял |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













