| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C060101AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
45.90 EUR
Пасатор Ariete 0601/01, 700W, 0.6 L, неръждаема стомана, бутони, бял
Пасатор Ariete 0601/01, 700W, 0.6 L, неръждаема стомана, бутони, бял е практично решение за бързо пасиране и смесване в ежедневната кухня. Комбинацията от 700 W мощност и удобен потопяем пасатор дизайн улеснява приготвянето на крем супи, сосове и пюрета.
С бутони за управление и здрава конструкция, този ръчен пасатор предлага лесна работа и надежден контрол при обработка на различни съставки. Неръждаемата стомана в дръжката и острието допринася за дълготрайност и по-лесна поддръжка.
Вместимостта от 0.6 L е удобна за ежедневни порции, а компактните размери позволяват лесно съхранение. Пасатор Ariete 0601/01 е подходящ избор за всеки, който търси кухненски пасатор с балансирани характеристики и стабилна изработка.
| Производител: | Ariete |
| Моделен номер: | 00C060101AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип: | Потопяем пасатор |
| Мощност: | 700 W |
| Вместимост на купата: | 0.6 L |
| Тип управление: | Бутони |
| Материал на купата: | Стъкло |
| Материал на дръжката: | Неръждаема стомана |
| Материал на острието: | Неръждаема стомана |
| Захранване: | Променлив ток (AC) |
| Цвят: | Бял |
| Ширина: | 75 мм |
| Дълбочина: | 60 мм |
| Височина: | 400 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














