| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C295601AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
55.90 EUR
Машина За Пуканки Ariete 2956/01, 1100W, 60 g, 2 min, син
Машина За Пуканки Ariete 2956/01, 1100W, 60 g, 2 min, син е практично решение за бързо приготвяне на пуканки у дома. С компактни размери и кратко време за приготвяне, тя е удобна за ежедневна употреба.
С мощност 1100 W и време за приготвяне около 2 мин, уредът ви помага да получите свежи пуканки без излишно чакане. Вместимостта от 60 g е подходяща за бърза порция за филмова вечер или споделяне с близки.
Машина За Пуканки Ariete 2956/01 се вписва лесно в кухнята благодарение на компактния си корпус, а комбинацията от син и прозрачен дизайн позволява лесно наблюдение по време на работа. Отличен избор за феновете на домашни пуканки и удобна машина за пуканки за дома.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C295601AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип продукт: | Машина за пуканки |
| Мощност: | 1100 W |
| Време за приготвяне: | 2 мин |
| Вместимост: | 60 g |
| Размери (Ш x Д x В): | 185 мм x 140 мм x 305 мм |
| Цвят: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













