| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C295600AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
55.90 EUR
Машина За Пуканки Ariete 2956/00, 1100W, 60 g, 2 min, червен
Машина За Пуканки Ariete 2956/00, 1100W, 60 g, 2 min, червен е практично решение за бързо приготвяне на свежи пуканки у дома. С мощност 1100 W и време за приготвяне около 2 мин, получавате вкусен резултат без излишно чакане.
Тази машина за пуканки е подходяща за семейни вечери, филмови маратони и гости, като предлага удобна вместимост от 60 г за една партида. Компактните размери улесняват съхранението, а отличимият червен цвят добавя стил към кухненския плот.
С електрическа пуканкарница Ariete приготвянето е лесно и последователно, което я прави отличен избор за любителите на домашни пуканки и дребна бяла техника. Машина За Пуканки Ariete 2956/00, 1100W, 60 g, 2 min, червен комбинира бързина, удобство и надеждност в ежедневието.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C295600AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Тип продукт: | Машина за пуканки |
| Мощност: | 1100 W |
| Време за приготвяне: | 2 мин |
| Вместимост: | 60 г |
| Цвят: | Червен |
| Ширина: | 185 мм |
| Дълбочина: | 140 мм |
| Височина: | 305 мм |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













