| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C041701AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
36.90 EUR
Цитрус Преса Ariete 0417/01, 40W, 2 конуса, бял
Цитрус Преса Ariete 0417/01, 40W, 2 конуса, бял е практично решение за бързо приготвяне на свеж сок у дома. Компактният дизайн и лесната употреба я правят подходяща за ежедневна употреба в кухнята.
С мощност 40 W и два конуса (за различни размери цитруси), уредът улеснява изцеждането на портокали, лимони и други плодове, като спестява време и усилия. Това е удобен избор за всеки, който търси цитрус преса за домашна употреба и по-здравословен начин на живот.
Цитрус Преса Ariete 0417/01, 40W, 2 конуса, бял е част от категорията дребна бяла техника и е подходяща за приготвяне на прясно изцеден сок с минимално почистване след употреба. Моделът е добър избор и ако търсите електрическа сокоизстисквачка за цитруси с компактни размери.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C041701AR0 |
| Тип уред: | Цитрус преса |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Мощност: | 40 W |
| Конуси за преса: |
|
| Ширина: | 150 мм |
| Дълбочина: | 165 мм |
| Височина: | 255 мм |
| Цвят: | Бял |
| Тегло на опаковката: | 1 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














