| Категория: | Бяла техника |
| Производител: | |
| Модел: | 00C043805AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Гаранция: | 24 месеца |
51.90 EUR
Чопър Ariete 0438/05, 400W, 0.6 L, неръждаема стомана, бутони, светлосин
Ariete 0438/05 е компактна дребна бяла техника с мощност 400 W и купа 0.6 L, създадена за бърза и удобна работа в кухнята. Моделът впечатлява със свеж светлосин дизайн и практично управление с бутони.
С острие от неръждаема стомана Ariete 0438/05 е подходящ избор за ежедневни задачи, при които търсите надеждност и лесна употреба. Компактните размери улесняват съхранението, а удобното управление прави работата интуитивна дори при по-натоварено готвене.
Ако търсите кухненски уред за бърза подготовка и ефективност, Ariete 0438/05 комбинира практичност, стабилна изработка и оптимална мощност за домашни нужди. Подходящ е за потребители, които ценят компактна кухненска техника и лесно управление.
| Производител: | Ariete |
| Модел: | 00C043805AR0 |
| Предназначение: | Дребна бяла техника |
| Мощност: | 400 W |
| Вместимост на купата: | 0.6 L |
| Тип управление: | Бутони |
| Материал на острието: | Неръждаема стомана |
| Цвят: | Светлосин |
| Размери (Ш x Д x В): | 125 x 120 x 260 мм |
| Тегло на опаковката: | 1.32 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













