| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Големина на екрана: | 65 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
1329.87 EUR
1329.87 EUR
Телевизор Sony KD-65XH9505 65'' 4K HDR TV BRAVIA , Full Array LED ,X1 Ultimate, Triluminos, X-tended Dynamic Range PRO, X-Motion Clarity; Auto mode, Acoustic Multi Audio; X-Balanced Speaker, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2, USB, Android TV Hands-free Voice search,Back KD65XH9505BAEP
| Размер на екрана, inch: | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | Direct LED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Android TV |
| Динамичен контраст: |
|
| Честота, Hz: | X-Motion Clarity |
| Тунер: | DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | B |
| Консумация, kWh/1000h: | 314W |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 144.9 x 35.3 x 90.6 |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 300 x 300 mm |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.













