| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | K-43S35 |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
629.00 EUR
629.00 EUR
Sony K-43S35 43" 4K HDR TV BRAVIA 3 ,Direct LED,4K HDR Processor X1 ,Triluminos PRO, Live Colour, 4xHDMI, 2xUSB
| Размер на екрана, inch: | 43" (109.22 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | Direct LED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: |
|
| Динамичен контраст: | Dynamic Contrast Enhancer |
| Честота, Hz: | 50Hz |
| Тунер: | DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 46 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 96.4 x 26.6 x 62.9 cm |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | 200 x 200 mm |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














