| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
715.30 EUR
715.30 EUR
Телевизор Sony KD-55XE7077 55" 4K TV HDR BRAVIA, Edge LED with Frame dimming, Processor 4К X-Reality PRO, Browser, YouTube, Netflix, Apps, XR 400Hz, DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2, USB, Silver KD55XE7077SAEP
| Размер на екрана, inch: | 55" (139.70 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | Edge LED |
| 3D: | - |
| 3D очила, бр.: | - |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Smart |
| Честота, Hz: | XR 400Hz |
| Тунер: | DVB-C / DVB-T/T2 / DVB-S/S2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | WI-FI Built in |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | A+ |
| Консумация, W: | 85W |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 123.8 x 25.2 x 77.5 |
| Цвят: | Silver |
| VESA размер, mm: | 300 x 200 |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















