Мобилен телефон Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 128GB 12GB Black SM-S931BZKDEUE
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy S25 |
| Брой SIM карти: | Nano SIM + eSIM |
| Операционна система: |
|
| Процесор: | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830 |
| Мрежа: |
|
| Дисплей, инча: | 6.2" (15.6 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Сензорен дисплей: |
|
| RAM памет, GB: | 12GB |
| Вградена памет, GB: | 128GB |
| Слот за карти памет: | Не |
| Максимална разширяема памет, GB: | Не |
| Предна камера, MP: |
|
| Задна камера, MP: |
|
| Светкавица: |
|
| Bluetooth: |
|
| USB: |
|
| Безжична мрежа: |
|
| GPS / ГНСС: |
|
| MP3 плейър: | Да |
| MP4 плейър: | Да |
| FM радио: | Не |
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: |
|
| Батерия, mAh: |
|
| Размери (ШxВxД), mm: | 146.9 x 70.5 x 7.2 mm |
| Тегло, g: | 162 g |
| Цвят: | Черен |
| Други характеристики: |
|
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















