Мобилен телефон Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G 256GB 12GB Navy SM-S931BDBGEUE
| Модел: | Samsung SM-S931B GALAXY S25 5G |
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy S25 |
| Брой SIM карти: | Nano SIM + eSIM |
| Операционна система: | Android 15, до 7 основни ъпдейта, One UI 7 |
| Процесор: | Осемядрен (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); Adreno 830 |
| Мрежа: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Дисплей (инч): | 6.2" (15.6 см) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Тип дисплей: |
|
| RAM памет: | 12 GB |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Слот за карти: | Не |
| Предна камера: | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Задна камера: |
|
| Светкавица: |
|
| Bluetooth: |
|
| USB: |
|
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| GPS / A-GPS: |
|
| MP3 плейър: | Да |
| MP4 плейър: | Да |
| FM радио: | Не |
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: | Fingerprint (под дисплея, ултразвуков), акселерометър, жироскоп, приближение, компас, барометър |
| Батерия: |
|
| Размери (Ш x Д x В): | 146.9 x 70.5 x 7.2 мм |
| Тегло: | 162 г |
| Цвят: | Navy (тъмносин) |
| Водоустойчивост и защита: | IP68, до 1.5 метра за 30 минути, Armor aluminum 2 frame |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















