Мобилен телефон Samsung SM-G975F GALAXY S10 Plus 128GB Red SM-G975FZRDBGL
| Серия: | Galaxy S10+ |
| Брой SIM карти: |
|
| Операционна система: | Android 9.0 (Pie) |
| Процесор: | Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Мрежа: | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| Дисплей, inch: | 6.4" (16.26 cm) |
| Резолюция: | 3040x1440 |
| Сензорен дисплей: |
|
| Памет, GB: | 8GB |
| Дисково пространство, GB: | 128GB |
| Слот за карти: | MicroSD |
| Максимална памет, GB: | up to 512 GB (uses SIM 2 slot) |
| Камера, MP, предна: |
|
| Камера, MP, задна: |
|
| Светкавица: |
|
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| USB: |
|
| Безжична мрежа: |
|
| GPS / A-GPS: |
|
| MP3 плейър: |
|
| MP4 плейър: |
|
| FM радио: | - |
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: |
|
| Батерия, mAh: | Non-removable Li-Ion 4100 mAh battery |
| Размери (Ш, Д, В), mm: | 157.6 x 74.1 x 7.8 mm |
| Цвят: | Red |
| Тегло, g: | 175 g |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










