Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Gray
Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Gray е модерен 5G смартфон, създаден за бърза работа, впечатляваща картина и надеждна издръжливост в ежедневието.
Наслади се на плавно скролване и ярки цветове с 6.7" FHD+ Super AMOLED+ дисплей със 120Hz, HDR10+ и висока яркост, подпомогната от Vision Booster. Комбинацията от Exynos 1680 (4 nm), 8GB RAM и 256GB памет осигурява уверена производителност за мултитаскинг, игри и съдържание.
Снимай уверено денем и нощем с тройната камера с 50 MP основен сензор с OIS, ултраширокоъгълна и макро камера, както и с предна 12 MP камера със Super HDR за видео. Батерия 5000 mAh и 45W бързо зареждане помагат да останеш активен по-дълго, а IP68 защита добавя спокойствие. Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Gray е отличен избор за фенове на Android смартфон с дългосрочна софтуерна поддръжка и One UI.
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy A57 |
| Модел: | SM-A576BZADEUE |
| Мрежа: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Брой SIM карти: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система: |
|
| Процесор: |
|
| Дисплей (инча): | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Дисплей (характеристики): |
|
| RAM памет: | 8GB |
| Вътрешна памет: | 256GB |
| Задна камера: |
|
| Предна камера: |
|
| Светкавица и режими: |
|
| Безжична мрежа: |
|
| Bluetooth: |
|
| USB: |
|
| GPS: |
|
| Сензори: |
|
| Батерия: |
|
| Размери (Ш x Д x В): | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Тегло: | 179 g |
| Цвят: | Сив |
| Защита: | IP68 dust tight and water resistant |
| EAN: | 8806099025847 |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















