SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G, 12-512GB, 6.9'', Син
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12-512GB Light Blue е премиум 5G смартфон, създаден за максимална производителност, фотография от висок клас и интелигентни функции с Galaxy AI. Комбинира голям Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен чипсет, за да получите плавно и бързо изживяване всеки ден.
Насладете се на изключително детайлни кадри с основна камера 200 MP и стабилизация OIS, както и на гъвкавост при снимане с телефото и ултраширокоъгълни обективи. За видео получавате до 8K запис и режими като Nightography и Pro Video, които помагат да уловите сцената така, както я виждате.
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12-512GB Light Blue е отличен избор и за работа: Samsung DeX поддръжка, S Pen в комплекта и защита с Samsung Knox и Knox Vault. Батерията 5000 mAh с бързо и безжично зареждане, както и IP68 устойчивост на вода и прах, правят модела надежден партньор за динамично ежедневие. С Android 16 и One UI 8.5 получавате модерна платформа и удобни инструменти за продуктивност.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S948BLBGEUE |
| Цвят: | Sky blue |
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Защита: |
|
| Степен на защита (IP): | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Ширина: | 78.1 mm |
| Дебелина: | 7.9 mm |
| Височина: | 163.6 mm |
| Тегло: | 214 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (2G/3G): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| 2G обхвати: | 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM |
| 3G UMTS обхвати: | Band 1, Band 2, Band 4, Band 5, Band 8 |
| 4G LTE обхвати: | Band 1, Band 2, Band 3, Band 4, Band 5, Band 7, Band 8, Band 12, Band 13, Band 17, Band 18, Band 19, Band 20, Band 25, Band 26, Band 28, Band 32, Band 38, Band 39, Band 40, Band 41, Band 66 |
| 5G NR обхвати: | N1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n66, n75, n77, n78, n40, n25, n12, n26 |
| SIM: |
|
| Брой SIM: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Навигация: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Безжични интерфейси: | NFC, Ultra-Wideband (UWB), IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0 |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Честота на процесора: | 4.74 GHz |
| Ядра: | 8-core |
| RAM: | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
| Вътрешна памет: | 512 GB |
| Потребителска памет: | 473.6 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагонал: | 6.9" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 pixels |
| Формат: | QHD+ |
| Плътност на пикселите: | 499 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Armor 2 (scratch resistant glass) |
| Дисплей функции: | AOD(Always On Display), 100% DCI-P3, 1-120Hz adaptive refresh rate, mobile Digital Natural Image engine (mDNIe) technology, Privacy Display |
| Технологии за подобрение: | Vision Booster technology, ProScaler |
| Основна камера: | 200 Megapixel |
| Основна камера бленда: | F/1.4 |
| Основна камера стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Основна камера обектив: | Wide-angle lens |
| Основна камера фокус: | Automatic |
| Основна камера светкавица: | LED flash |
| Видео резолюции: |
|
| Режими на камерата: |
|
| Функции на камерата: | Super steady, Quad Pixel technology, AI Zoom, ProVisual Engine, Photo Assist, 2x Optical Quality Zoom |
| Втора камера (телефото): | 50 Megapixel |
| Втора камера оптичен зуум: | 5x |
| Втора камера стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Втора камера бленда: | F/2.9 |
| Втора камера функции: | 10x Optical Quality Zoom, 100X Space Zoom, Super Resolution technology |
| Трета камера (ултраширока): | 50 Megapixel |
| Трета камера бленда: | F/1.9 |
| Четвърта камера (телефото): | 10 Megapixel |
| Четвърта камера оптичен зуум: | 3x |
| Четвърта камера стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Четвърта камера бленда: | F/2.4 |
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Предна камера бленда: | F/2.2 |
| Предна камера фокус: | Automatic |
| Предна камера FoV: | 85 degree(s) |
| Предна камера функции: | AI image signal processor (ISP) |
| Аудио подобрения: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, APE (Monkey's Audio), M4A, DSF, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, MID |
| Поддържани видео формати: | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Стандарт USB: | USB 3.2 Gen 1 |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Бързо зареждане: | Power Delivery, Samsung Super Fast Charging 3.0 |
| Безжично зареждане: | Да |
| Стандарти за безжично зареждане: | WPC, Qi, Wireless PowerShare, Super Fast Wireless Charging |
| Възпроизвеждане на видео: | До 31 часа |
| Включени аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Ремонтопригодност: | Class C |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















