SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G, 12-256GB, 6.9'', Черен
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G, 12-256GB, 6.9'', Черен е премиум 5G смартфон, създаден за максимална производителност, фотография на високо ниво и интелигентни функции в ежедневието. Комбинацията от голям Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен чипсет го прави отличен избор за работа и забавление.
Насладете се на изключително плавно изживяване с 120 Hz адаптивно опресняване и яркост до 2600 cd/m², което осигурява отлична видимост и навън. SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G е изграден с Armour Aluminium рамка и защитни стъкла Corning Gorilla Glass, а IP68 защита добавя спокойствие при прах и вода.
Фото и видео възможностите са на фокус: основна 200 MP камера с OIS, допълнителни телефото и ултраширока камера, както и 8K видео запис. Вградените Galaxy AI функции и инструменти като Samsung DeX и Samsung Knox превръщат SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G в силен партньор за продуктивност, сигурност и мобилна креативност.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S948BZKDEUE |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология: | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Предаване на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| Безжични интерфейси: |
|
| Навигация: |
|
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| SIM: | Nano SIM, eSIM |
| SIM (брой): | Dual-SIM |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Честота на процесора: | 4.74 GHz |
| Ядра: | 8-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 218.6 GB |
| Дисплей тип: | OLED (Dynamic AMOLED 2X) |
| Размер на дисплея: | 6.9" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 (QHD+) |
| Плътност на пикселите: | 499 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Да (HDR10+) |
| Опресняване: | 120 Hz (адаптивно 1–120 Hz) |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Armor 2 |
| Екран функции: |
|
| Основна камера: | 200 MP (wide) |
| Бленда (основна камера): | F/1.4 |
| Стабилизация (основна камера): | OIS |
| Режими на камерата: |
|
| Видео резолюции: |
|
| Функции (основна камера): |
|
| Телефото камера: | 50 MP, 5x оптичен зуум, OIS |
| Зуум (телефото): |
|
| Ултраширока камера: | 50 MP (ultra wide) |
| Допълнителна телефото камера: | 10 MP, 3x оптичен зуум, OIS |
| Предна камера: | 12 MP |
| Бленда (предна камера): | F/2.2 |
| Сигурност: |
|
| Сензори: |
|
| Батерия: | 5000 mAh |
| Бързо зареждане: | Power Delivery, Samsung Super Fast Charging 3.0 |
| Безжично зареждане: | Да |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | До 31 часа |
| Конектор: | USB Type-C (24 pin USB-C) |
| Защита: | IP68 (прахоустойчив, водоустойчив) |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Размери (Ш x В x Д): | 78.1 mm x 163.6 mm x 7.9 mm |
| Тегло: | 214 g |
| Цвят: | Черен |
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Включени аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















