SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12-256GB Light Blue
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12-256GB Light Blue е премиум 5G смартфон с впечатляващ QHD+ Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен Snapdragon процесор за безкомпромисна скорост и плавност.
Насладете се на изключително детайлни кадри с 200 MP основна камера и стабилизация (OIS), плюс гъвкавост за всяка сцена чрез ултраширокоъгълна и телефото камери. Видеото достига до 8K, а AI функциите и ProVisual Engine подпомагат обработката и зума за по-добри резултати при дневни и нощни снимки.
SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 12-256GB Light Blue комбинира голяма 5000 mAh батерия с бързо и безжично зареждане, здрава конструкция с Armour Aluminium и Gorilla Glass, както и IP68 защита. Получавате и богата екосистема от функции като Galaxy AI, Samsung DeX и Knox за сигурност, което го прави отличен избор за работа, мултимедия и мобилен гейминг.
| Тип продукт: | Смартфон |
| Модел: | SM-S948BLBDEUE |
| Цвят: | Sky blue (Light Blue) |
| Защита (корпус): |
|
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (клетъчна): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| Навигация: |
|
| SIM тип: | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| SIM: | Dual-SIM |
| Безжични интерфейси: |
|
| Конектор: | USB Type-C (24 pin USB-C) |
| Процесор: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 for Galaxy |
| Честота на процесора: | 4.74 GHz |
| Брой ядра: | 8-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 218.6 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея: | 6.9" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 (QHD+) |
| Плътност на пикселите: | 499 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Да |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Armor 2 (scratch resistant glass) |
| Функции на дисплея: |
|
| Технологии за подобрение: |
|
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Предна бленда: | F/2.2 |
| Предна фокус: | Automatic |
| Предна мин. фокусно разстояние: | 23 mm |
| Предна зрителен ъгъл (FoV): | 85 degree(s) |
| Основна камера: | 200 Megapixel |
| Стабилизация (основна): | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Основна бленда: | F/1.4 |
| Основна мин. фокусно разстояние: | 23 mm |
| Основна зрителен ъгъл (FoV): | 84 degree(s) |
| Светкавица: | LED flash |
| Видео резолюции: |
|
| Режими на камерата: |
|
| Функции (основна камера): |
|
| Телефото камера (5x): | 50 Megapixel |
| Оптичен зуум (5x камера): | 5x |
| Стабилизация (5x камера): | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Бленда (5x камера): | F/2.9 |
| Мин. фокусно разстояние (5x камера): | 115 mm |
| Зрителен ъгъл (5x камера): | 21 degree(s) |
| Функции (5x камера): |
|
| Ултраширокоъгълна камера: | 50 Megapixel |
| Бленда (ултраширока): | F/1.9 |
| Мин. фокусно разстояние (ултраширока): | 13 mm |
| Зрителен ъгъл (ултраширока): | 120 degree(s) |
| Телефото камера (3x): | 10 Megapixel |
| Оптичен зуум (3x камера): | 3x |
| Стабилизация (3x камера): | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Бленда (3x камера): | F/2.4 |
| Мин. фокусно разстояние (3x камера): | 69 mm |
| Зрителен ъгъл (3x камера): | 36 degree(s) |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Да |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | До 31 часа |
| Сигурност: |
|
| Сензори: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Звук: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: |
|
| Поддържани видео формати: |
|
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Размери (Ш x Д x В): | 78.1 x 7.9 x 163.6 mm |
| Тегло: | 214 g |
| В комплекта: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Repairability class: | Class C |
| Рециклирано съдържание: | 17.7 % |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















