SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-512GB White
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-512GB White е премиум 5G смартфон, създаден за бърза работа, впечатляваща картина и надеждна защита в ежедневието. Комбинацията от мощен хардуер, интелигентни функции и издръжлив корпус го прави отличен избор за работа и забавление.
Насладете се на изключително плавно скролване и детайлна картина с 6.7" Dynamic AMOLED 2X QHD+ дисплей и 120 Hz адаптивна честота. Високата яркост до 2600 cd/m² и HDR10+ осигуряват отлична видимост и реалистични цветове – идеално за видео, игри и съдържание в движение.
С Samsung Exynos 2600 (10-ядрен, до 3.8 GHz), 12 GB LPDDR5X RAM и 512 GB памет, SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-512GB White е подготвен за многозадачност, снимки с висока резолюция и големи файлове. Тройната камера с 50 MP основен сензор и OIS, ултраширок и телефото модул с 3x оптичен зуум ви дава гъвкавост за портрети, пейзажи и приближения, а IP68 защита и здрави материали добавят спокойствие при ежедневна употреба.
| Производител: | Samsung |
| Цвят: | Бял |
| Защита: |
|
| Степен на защита: | IP68 |
| Материали на корпуса: |
|
| Размери (Ш x В x Д): | 75.8 mm x 158.4 mm x 7.3 mm |
| Тегло: | 190 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология: | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Предаване на данни: |
|
| SIM: |
|
| Брой SIM: | Dual-SIM |
| Навигация: |
|
| Безжични интерфейси: |
|
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Брой ядра: | 10-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 512 GB |
| Потребителска памет: | 475.4 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея: | 6.7" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 pixels |
| Формат: | QHD+ |
| Плътност на пикселите: | 516 ppi |
| Максимална яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Технологии за подобрение: |
|
| Дисплей функции: |
|
| Основна камера: | 50 MP |
| Стабилизация: | OIS (Optical Image Stabiliser) |
| Бленда (основна камера): | F/1.8 |
| Режими на камерата: |
|
| Видео резолюции: |
|
| Функции на основната камера: |
|
| Ултраширока камера: | 12 MP |
| Телефото камера: | 10 MP |
| Оптичен зуум: | 3x |
| Дигитален зуум: | 10x |
| Функции (телефото): |
|
| Предна камера: | 12 MP |
| Бленда (предна камера): | F/2.2 |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| USB: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Стандарт: | USB 3.2 Gen 1 |
| Батерия: | 4900 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | Up to 31 hrs |
| Енергиен клас: | Class A |
| QR код (енергиен етикет) URL: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2532406 |
| Модел: | SM-S947BZWGEUE |
| Производител модел номер: | SM-S947B/DS |
| Комплект аксесоари: |
|
| EAN: | 8806097828105 |
| Гаранция: | 2 години |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















