SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB White
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB White е премиум 5G смартфон с QHD+ Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен 10-ядрен процесор, създаден за бърза работа, мултитаскинг и забавление.
Със своя 6.7" OLED екран с 120 Hz адаптивна честота на опресняване, HDR10+ и пикова яркост до 2600 cd/m², SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB White предлага изключително плавно скролване, отлична видимост на открито и впечатляващи цветове. Корпусът с Armour Aluminium рамка и Gorilla Glass Victus 2 добавя допълнителна устойчивост, а IP68 защитава при прах и вода.
Тройната основна камера комбинира 50 MP широкоъгълен сензор с OIS, 12 MP ултраширок и 10 MP телефото с 3x оптичен зуум, за да улови детайлни кадри и стабилно видео до 8K. Вградените Galaxy AI функции и инструменти като Photo Assist и Circle to Search подпомагат продуктивността и творческата обработка, а 4900 mAh батерия с бързо и безжично зареждане осигурява увереност през целия ден.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S947BZWDEUE |
| Цвят: | Бял |
| Материали: |
|
| Защита: |
|
| IP рейтинг: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Размери (Ш x В x Д): | 75.8 mm x 158.4 mm x 7.3 mm |
| Тегло: | 190 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Клетъчна технология: | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Предаване на данни: |
|
| Навигация: |
|
| Безжични интерфейси: |
|
| SIM: |
|
| Брой SIM: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Ядра: | 10-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 220.1 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея: | 6.7" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 (QHD+) |
| Плътност на пикселите: | 516 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Функции на дисплея: |
|
| Основна камера: | 50 Megapixel |
| Стабилизация (основна камера): | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Бленда (основна камера): | F/1.8 |
| Втора камера (ултраширока): | 12 Megapixel |
| Трета камера (телефото): | 10 Megapixel |
| Оптичен зуум: | 3x |
| Дигитален зуум: | 10x |
| Видео резолюции: |
|
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Бленда (предна камера): | F/2.2 |
| Сигурност: |
|
| Сензори: |
|
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Батерия: | 4900 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Време на работа (видео): | up to 31 hrs |
| Аудио подобрения: | Dolby Atmos sound technology |
| Включени аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Ремонтопригодност: | Class C |
| Рециклирано съдържание: | 17.8 % |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















