SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Light Blue
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Light Blue е премиум 5G смартфон с голям QHD+ Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен Exynos процесор за бърза работа и плавно скролиране.
Насладете се на ярка картина с до 120 Hz адаптивна честота на опресняване, висока резолюция и HDR10+ – идеално за видео, игри и продуктивност. Корпусът с Armour Aluminium и Gorilla Glass Victus 2 е създаден за ежедневна издръжливост, а IP68 защита добавя спокойствие при прах и вода.
Системата от камери с 50 MP основен сензор и OIS, ултраширокоъгълна и телефото камера с 3x оптичен зум ви дава гъвкавост за снимки и видео – от пейзажи до портрети. SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Light Blue предлага и модерни AI функции като Galaxy AI и Circle to Search, плюс удобства като Samsung DeX, NFC и UWB за по-умно ежедневие.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S947BLBDEUE |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (2G/3G): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Предаване на данни: |
|
| Навигация: |
|
| SIM тип: |
|
| SIM брой: | Dual-SIM |
| Безжични интерфейси: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Брой ядра: | 10-core |
| RAM: | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 220.1 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагонал: | 6.7" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 pixels |
| Формат: | QHD+ |
| Плътност на пикселите: | 516 ppi |
| Максимална яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Дисплей функции: |
|
| Основна камера: | 50 Megapixel |
| Оптична стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Основна камера бленда: | F/1.8 |
| Основна камера фокус: | Automatic |
| Видео резолюции: |
|
| Камера функции: |
|
| Ултраширока камера: | 12 Megapixel |
| Ултраширока камера бленда: | F/2.2 |
| Телефото камера: | 10 Megapixel |
| Оптичен зум: | 3x |
| Дигитален зум: | 10x |
| Телефото функции: |
|
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Предна камера бленда: | F/2.2 |
| Предна камера фокус: | Automatic |
| Батерия капацитет: | 4900 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Време за възпроизвеждане на видео: | up to 31 hrs |
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Сигурност: |
|
| Сензори: |
|
| Защита: |
|
| IP рейтинг: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Материал на корпуса: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Цвят: | Sky blue |
| Размери (Ш x В x Д): | 75.8 mm x 158.4 mm x 7.3 mm |
| Тегло: | 190 g |
| Звук: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: |
|
| Поддържани видео формати: |
|
| Включени аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















