SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Black
SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Black е премиум 5G смартфон с впечатляващ QHD+ Dynamic AMOLED 2X дисплей и мощен Exynos процесор за бърза и плавна работа. Създаден е за потребители, които искат висока производителност, отлична камера и дълъг живот на батерията.
Насладете се на ултра-детайлна картина с 6.7" OLED екран, 120 Hz адаптивно опресняване и висока яркост до 2600 cd/m² – идеално за гледане на видео, игри и работа на открито. SAMSUNG Galaxy S26 Plus 12-256GB Black предлага и богати възможности за свързаност като Wi‑Fi 7, Bluetooth 6.0, NFC и UWB, което го прави отличен избор за модерна екосистема и мобилни плащания.
Камерите са подготвени за разнообразни сцени – основна 50 MP с OIS, ултраширока 12 MP и телефото 10 MP с 3x оптично увеличение, плюс 12 MP селфи камера. За сигурност и спокойствие получавате IP68 защита, вграден под дисплея четец на пръстови отпечатъци, разпознаване на лице и разширени функции за защита чрез Samsung Knox. Батерията 4900 mAh поддържа бързо и безжично зареждане, включително PowerShare за споделяне на енергия.
| Производител: | Samsung |
| Цвят: | Черен |
| Защита: |
|
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Размери (Ш x В x Д): | 75.8 mm x 158.4 mm x 7.3 mm |
| Тегло: | 190 g |
| Модел: | SM-S947BZKDEUE |
| Производител модел №: | SM-S947B/DS |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Навигация: |
|
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (2G/3G): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| SIM тип: | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| SIM: | Dual-SIM |
| Безжични интерфейси: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота: | 3.8 GHz |
| Ядра: | 10-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 220.1 GB |
| Дисплей тип: | OLED (Dynamic AMOLED 2X) |
| Диагонал: | 6.7" |
| Резолюция: | 3120 x 1440 pixels |
| Формат: | QHD+ |
| Плътност: | 516 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes (HDR10+) |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Екран функции: |
|
| Основна камера: | 50 MP |
| Стабилизация: | OIS (Optical Image Stabiliser) |
| Основна камера бленда: | F/1.8 |
| Основна камера фокус: | Automatic |
| Основна камера светкавица: | LED flash |
| Режими на камера: |
|
| Видео резолюции: |
|
| Камера функции: |
|
| Ултраширока камера: | 12 MP |
| Ултраширока бленда: | F/2.2 |
| Ултраширок ъгъл (FoV): | 120 degree(s) |
| Телефото камера: | 10 MP |
| Оптично увеличение: | 3x |
| Дигитално увеличение: | 10x |
| Телефото бленда: | F/2.4 |
| Телефото функции: |
|
| Предна камера: | 12 MP |
| Предна камера бленда: | F/2.2 |
| Предна камера фокус: | Automatic |
| Предна камера функции: | AI image signal processor (ISP) |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Аудио подобрения: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: |
|
| Поддържани видео формати: |
|
| Конектор: | USB Type-C (24 pin USB-C) |
| Батерия: | 4900 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | up to 31 hrs |
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Клас надеждност при падане: | Class A |
| Съответствие със стандарти: |
|
| Комплект аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















