SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB White
SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB White е премиум 5G смартфон, създаден за бърза работа, отлична камера и надеждна защита в ежедневието. Комбинацията от Android 16 и One UI 8.5 осигурява плавно изживяване и умни функции за продуктивност.
Насладете се на ярък Dynamic AMOLED 2X 6.3" дисплей с 120 Hz адаптивна честота и HDR10+ – идеален за видео, игри и работа навън благодарение на високата яркост. Мощният Samsung Exynos 2600 (10-ядрен, до 3.8 GHz) и 12 GB LPDDR5X RAM гарантират бързо превключване между приложения и стабилна производителност.
Системата от камери предлага гъвкавост за всяка сцена: основна 50 MP камера с OIS, ултраширока 12 MP и телефото 10 MP с 3x оптичен зуум, плюс 12 MP предна камера за ясни селфита и видеоразговори. SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB White е и отличен избор за сигурност и удобство с Samsung Knox, Knox Vault, биометрия и поддръжка на Dual-SIM (nano SIM + eSIM).
| Производител: | Samsung |
| Цвят: | Бял |
| Материали: |
|
| Защита: |
|
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Размери (Ш x Д x В): | 71.7 mm x 7.2 mm x 149.6 mm |
| Тегло: | 167 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология: | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Предаване на данни: |
|
| Навигация: |
|
| Безжични интерфейси: |
|
| SIM: |
|
| Брой SIM: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Брой ядра: | 10-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 512 GB |
| Потребителска памет: | 475.4 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея: | 6.3" |
| Резолюция: | 2340 x 1080 pixels |
| Формат: | Full HD+ |
| Плътност на пикселите: | 411 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Функции на дисплея: |
|
| Основна камера: | 50 MP (wide) |
| Бленда (основна): | F/1.8 |
| Стабилизация (основна): | OIS (Optical Image Stabiliser) |
| Ултраширока камера: | 12 MP (ultra wide) |
| Бленда (ултраширока): | F/2.2 |
| Телефото камера: | 10 MP (telephoto) |
| Оптичен зуум: | 3x |
| Дигитален зуум: | 10x |
| Видео резолюции: |
|
| Предна камера: | 12 MP |
| Бленда (предна): | F/2.2 |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Батерия: | 4300 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | up to 30 hrs |
| Включени аксесоари: |
|
| Енергиен клас: | Class A |
| Модел: | SM-S942BZWHEUE |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















