SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Violet
SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Violet е премиум 5G смартфон с мощен хардуер, ярък Dynamic AMOLED 2X дисплей и интелигентни функции за работа и забавление.
С 12 GB RAM и 512 GB бърза вътрешна памет, SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Violet осигурява плавна многозадачност, бързо стартиране на приложения и достатъчно място за снимки, видео и файлове. Android 16 с One UI 8.5 добавя модерно потребителско изживяване, а поддръжката на Samsung DeX улеснява работата като на настолен компютър.
Насладете се на детайлни кадри с 50 MP основна камера с OIS, ултраширок 12 MP и телефото 10 MP с 3x оптичен зум, както и видео до 8K. Дисплеят 6.3" с 120 Hz и висока яркост до 2600 cd/m² е отличен за стрийминг, игри и навигация, а IP68 защита и здрави материали като Armour Aluminium и Gorilla Glass Victus 2 повишават издръжливостта. Това е отличен избор за мобилна фотография, флагман телефон и ежедневна продуктивност.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S942BZVHEUE |
| Цвят: | Cobalt violet |
| Материали: |
|
| Защита на корпуса: |
|
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Ширина: | 71.7 mm |
| Дебелина: | 7.2 mm |
| Височина: | 149.6 mm |
| Тегло: | 167 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (клетъчна): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: |
|
| Навигация: |
|
| SIM тип: |
|
| SIM брой: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Безжични интерфейси: |
|
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Ядра: | 10-core |
| RAM: | 12 GB LPDDR5X SDRAM |
| Вътрешна памет: | 512 GB |
| Потребителска памет: | 475.4 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на дисплея: | 6.3" |
| Резолюция: | 2340 x 1080 pixels |
| Формат: | Full HD+ |
| Плътност на пикселите: | 411 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Функции на дисплея: |
|
| Основна камера: | 50 MP |
| Стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Обектив (основна): | Wide-angle lens |
| Бленда (основна): | F/1.8 |
| Фокус (основна): | Automatic |
| Светкавица: | LED flash |
| Видео резолюции: |
|
| Функции на камерата: |
|
| Ултраширока камера: | 12 MP |
| Обектив (ултраширок): | Ultra wide-angle lens |
| Бленда (ултраширок): | F/2.2 |
| Телефото камера: | 10 MP |
| Оптичен зум: | 3x |
| Дигитален зум: | 10x |
| Функции (телефото): |
|
| Предна камера: | 12 MP |
| Бленда (предна): | F/2.2 |
| Фокус (предна): | Automatic |
| Функции (предна): | AI image signal processor (ISP) |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Аудио формати: |
|
| Видео формати: |
|
| Звукови подобрения: | Dolby Atmos sound technology |
| Батерия: | 4300 mAh |
| Бързо зареждане: |
|
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Възпроизвеждане на видео: | up to 30 hrs |
| Енергиен клас: | Class A |
| Repairability class: | Class C |
| Рециклирано съдържание: | 21.2 % |
| В комплекта: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














