SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Black
SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Black е премиум 5G смартфон с мощен процесор Exynos и ярък Dynamic AMOLED 2X дисплей за плавно и детайлно изживяване.
Комбинацията от 12 GB RAM и 512 GB вътрешна памет осигурява бърза работа, много място за снимки и видео и комфорт при многозадачност. С Android 16 и One UI 8.5 получавате модерна, интуитивна среда и богати функции за продуктивност и сигурност.
Системата от камери с 50 MP основен сензор с OIS, ултраширокоъгълна и телефото камера с 3x оптичен зуум е създадена за качествени кадри в различни сцени, включително нощни снимки и 8K видео. SAMSUNG Galaxy S26 12-512GB Black предлага и IP68 защита, безжично зареждане и екосистемни функции като Samsung DeX и Knox за сигурност на данните.
| Производител: | Samsung |
| Цвят: | Черен |
| Защита: |
|
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Размери (Ш x В x Д): | 71.7 mm x 149.6 mm x 7.2 mm |
| Тегло: | 167 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (2G/3G): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| Навигация: |
|
| SIM: | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| SIM брой: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Ядра: | 10-core |
| RAM: | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
| Вътрешна памет: | 512 GB |
| Потребителска памет: | 475.4 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагонал: | 6.3" |
| Резолюция: | 2340 x 1080 pixels |
| Формат: | Full HD+ |
| Плътност на пикселите: | 411 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Yes |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Подобрения: | Vision Booster technology |
| Функции на дисплея: |
|
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Предна бленда: | F/2.2 |
| Преден фокус: | Automatic |
| Предна фокусна дължина (мин.): | 23 mm |
| Предно зрително поле: | 85 degree(s) |
| Предна камера особености: | AI image signal processor (ISP) |
| Основна камера: | 50 Megapixel |
| Оптична стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Обектив (основна): | Wide-angle lens |
| Бленда (основна): | F/1.8 |
| Фокусна дължина (мин.): | 23 mm |
| Зрително поле (основна): | 85 degree(s) |
| Фокус (основна): | Automatic |
| Режими на камерата: |
|
| Светкавица: | LED flash |
| Видео резолюции: |
|
| Функции на камерата: |
|
| Ултраширокоъгълна камера: | 12 Megapixel |
| Обектив (ултраширок): | Ultra wide-angle lens |
| Бленда (ултраширок): | F/2.2 |
| Фокусна дължина (ултраширок, мин.): | 13 mm |
| Зрително поле (ултраширок): | 120 degree(s) |
| Телефото камера: | 10 Megapixel |
| Оптичен зуум: | 3x |
| Дигитален зуум: | 10x |
| Обектив (телефото): | Telephoto lens |
| Бленда (телефото): | F/2.4 |
| Фокусна дължина (телефото, мин.): | 69 mm |
| Зрително поле (телефото): | 36 degree(s) |
| Телефото функции: | Space Zoom x30, Super Resolution technology |
| Батерия: | 4300 mAh |
| Безжично зареждане: | Yes |
| Стандарти за безжично зареждане: |
|
| Бързо зареждане: | Qualcomm Quick Charge 2.0, Adaptive Fast Charging, Power Delivery |
| Възпроизвеждане на видео (до): | up to 30 hrs |
| Издръжливост на батерията (на цикъл): | 3060 min |
| Издръжливост на батерията (цикли): | 1200 |
| Безжични интерфейси: | NFC, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Конектор: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Сензори: |
|
| Биометрия: |
|
| Допълнителни функции: |
|
| Звук: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: |
|
| Поддържани видео формати: |
|
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Комплект аксесоари: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














