SAMSUNG Galaxy S26 12-256GB White
SAMSUNG Galaxy S26 12-256GB White е модерен 5G смартфон с премиум изработка, ярък Dynamic AMOLED 2X дисплей и интелигентни функции за по-лесно ежедневие. Комбинацията от мощен Exynos процесор, 12 GB RAM и 256 GB памет осигурява бърза работа и плавен мултитаскинг.
Насладете се на детайлна картина и отлична видимост на открито благодарение на 120 Hz опресняване, HDR10+ и висока яркост до 2600 cd/m². Здравият корпус с Armour Aluminium и Gorilla Glass Victus 2, плюс IP68 защита, правят устройството надежден избор за динамичен начин на живот.
Камерите са създадени за универсална фотография: 50 MP основна камера с OIS, ултраширокоъгълна 12 MP и телефото 10 MP с 3x оптичен зуум, както и 12 MP селфи камера. С Galaxy AI и инструменти като Photo Assist, Circle to Search и ProVisual Engine, SAMSUNG Galaxy S26 12-256GB White помага да снимате, редактирате и споделяте по-умно — идеален избор за търсещите Android смартфон от висок клас и телефон Samsung с дълга софтуерна поддръжка.
| Производител: | Samsung |
| Модел: | SM-S942BZWGEUE |
| Цвят: | Бял |
| Защита: |
|
| Материали: | Armour Aluminium frame, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Размери (Ш x В x Д): | 71.7 mm x 149.6 mm x 7.2 mm |
| Тегло: | 167 g |
| Мобилна мрежа: | 5G |
| Технология (2G/3G): | WCDMA (UMTS) / GSM |
| Пренос на данни: | FDD-LTE, TDD-LTE, 5G NR FR1 |
| SIM: | Nano SIM, Electronic SIM card (e-SIM) |
| SIM брой: | Dual-SIM |
| Операционна система: | Android 16 |
| Потребителски интерфейс: | One UI 8.5 |
| Интелигентен асистент: |
|
| Навигация: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Wi-Fi: | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth: | 5.4 |
| NFC: | Да |
| Процесор: | Samsung Exynos 2600 |
| Честота на процесора: | 3.8 GHz |
| Ядра: | 10-core |
| RAM: | LPDDR5X SDRAM - 12 GB |
| Вътрешна памет: | 256 GB |
| Потребителска памет: | 220.1 GB |
| Дисплей тип: | OLED display |
| Дисплей технология: | Dynamic AMOLED 2X |
| Диагонал: | 6.3" |
| Резолюция: | 2340 x 1080 pixels |
| Формат: | Full HD+ |
| Плътност на пикселите: | 411 ppi |
| Макс. яркост: | 2600 cd/m² |
| HDR: | Да |
| HDR технология: | HDR10+ |
| Опресняване: | 120 Hz |
| Защита на дисплея: | Corning Gorilla Glass Victus 2 (scratch resistant glass) |
| Технология за подобрение: | Vision Booster technology |
| Функции на дисплея: | AOD(Always On Display), 100% DCI-P3, 1-120Hz adaptive refresh rate, mobile Digital Natural Image engine (mDNIe) technology |
| Предна камера: | 12 Megapixel |
| Предна бленда: | F/2.2 |
| Предна фокусировка: | Automatic |
| Предна мин. фокусно разстояние: | 23 mm |
| Предна зрително поле: | 85 degree(s) |
| Предна функции: | AI image signal processor (ISP) |
| Основна камера: | 50 Megapixel |
| Стабилизация: | Optical Image Stabiliser (OIS) |
| Основен обектив: | Wide-angle lens |
| Основна бленда: | F/1.8 |
| Основна мин. фокусно разстояние: | 23 mm |
| Основна зрително поле: | 85 degree(s) |
| Светкавица: | LED flash |
| Видео резолюции: | Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) at 120 fps, Slo-mo video 1920 x 1080 (1080p) at 240 fps, Slo-mo video 3840 x 2160 (4K) at 120 fps, 7680 x 4320 (UHD 8K) at 30fps |
| Режими на камерата: |
|
| Функции на камерата: |
|
| Ултраширока камера: | 12 Megapixel |
| Ултраширок обектив: | Ultra wide-angle lens |
| Ултраширока бленда: | F/2.2 |
| Ултраширока мин. фокусно разстояние: | 13 mm |
| Ултраширока зрително поле: | 120 degree(s) |
| Телефото камера: | 10 Megapixel |
| Оптичен зуум: | 3x |
| Дигитален зуум: | 10x |
| Телефото обектив: | Telephoto lens |
| Телефото бленда: | F/2.4 |
| Телефото мин. фокусно разстояние: | 69 mm |
| Телефото зрително поле: | 36 degree(s) |
| Телефото функции: | Space Zoom x30, Super Resolution technology |
| Сензори: |
|
| Сигурност: |
|
| Аудио подобрения: | Dolby Atmos sound technology |
| Поддържани аудио формати: | WAV, AAC, AMR, MP3, FLAC, XMF, OGG, MIDI, APE (Monkey's Audio), M4A, DSF, MXMF, OGA, 3GA, AWB, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, MID |
| Поддържани видео формати: | MKV, FLV, AVI, 3GP, M4V, WebM, 3G2, MP4 |
| USB: | USB Type-C - 24 pin USB-C |
| Батерия капацитет: | 4300 mAh |
| Бързо зареждане: | Qualcomm Quick Charge 2.0, Adaptive Fast Charging, Power Delivery |
| Безжично зареждане: | Да |
| Стандарти за безжично зареждане: | WPC, Qi, Fast Wireless Charging 2.0, Wireless PowerShare |
| Възпроизвеждане на видео: | up to 30 hrs |
| Издръжливост на батерия (на цикъл): | 3060 min |
| Издръжливост на батерия (цикли): | 1200 |
| Степен на защита: | IP68 |
| Макс. дълбочина на водоустойчивост: | 1.5 m |
| Енергиен клас: | Class A |
| Съдържание от рециклирани материали: | 21.2 % |
| Клас ремонтопригодност: | Class C |
| В комплекта: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














