Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Icyblue
Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Icyblue е модерен 5G смартфон, създаден за бърза работа, плавно скролване и надеждна издръжливост в ежедневието.
Насладете се на ярък и плавен образ със 6.7" Super AMOLED+ дисплей, 120Hz и HDR10+ – идеален за видео, социални мрежи и игри. Комбинацията от Exynos 1680 (4 nm), 8GB RAM и 256GB памет осигурява бързо превключване между приложения и достатъчно място за снимки, клипове и файлове.
Снимайте уверено с тройната задна камера с 50 MP основен сензор и OIS за по-стабилни кадри, както и 4K видео. Батерията 5000 mAh и 45W кабелно зареждане помагат да останете активни през целия ден, а IP68 защита добавя спокойствие при прах и вода. Samsung SM-A576 GALAXY A57 5G 8GB 256GB Awesome Icyblue е отличен избор за търсещите Android телефон с 5G, качествен дисплей и стабилна камера.
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy A57 |
| Модел: | SM-A576BLBDEUE |
| Мрежа: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Брой SIM карти: |
|
| Операционна система: |
|
| Процесор: |
|
| Дисплей, inch: | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Тип дисплей: |
|
| Памет (RAM), GB: | 8GB |
| Вътрешна памет, GB: | 256GB |
| Предна камера: |
|
| Задна камера: |
|
| Светкавица и режими: |
|
| Bluetooth: |
|
| USB: |
|
| Wi-Fi: |
|
| GPS: |
|
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: |
|
| Батерия: |
|
| Защита: | IP68 |
| Размери (Ш x Д x В), mm: | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Тегло, g: | 179 g |
| Цвят: | Син |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















