Samsung Galaxy A57 5G SM-A576, 8GB, 128GB, Exynos 1680, 120Hz AMOLED, 50MP, 5000mAh, тъмносин
Samsung Galaxy A57 5G SM-A576 е модерен 5G смартфон, създаден за плавна работа, впечатляващ дисплей и надеждна издръжливост през целия ден.
Насладете се на изключително гладко скролиране и ярки цветове със 6.7" Super AMOLED+ дисплей с 120Hz, HDR10+ и защита Corning Gorilla Glass Victus+. Комбинацията от Exynos 1680 (4 nm) и 8GB RAM осигурява бърза реакция при ежедневни задачи, мултитаскинг и забавление.
Системата от камери с 50 MP основен сензор и OIS помага за по-стабилни снимки и видео, а батерията 5000 mAh е отличен избор за активен ден. Samsung Galaxy A57 5G SM-A576 предлага и висока защита с IP68, както и удобство с поддисплеен оптичен четец на пръстови отпечатъци.
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy A57 |
| Модел: | SM-A576BDBBEUE |
| Мобилна мрежа: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| SIM: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система: |
|
| Процесор: |
|
| Дисплей: | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Технология на дисплея: |
|
| RAM памет: | 8GB |
| Вътрешна памет: | 128GB |
| Предна камера: |
|
| Задна камера: |
|
| Функции на камерата: |
|
| Bluetooth: |
|
| Wi‑Fi: |
|
| USB: |
|
| GPS: |
|
| Сензори: |
|
| Батерия: |
|
| Защита: | IP68 |
| Размери: | 161.5 x 76.8 x 6.9 mm |
| Тегло: | 179 g |
| Цвят: | Awesome Navy (тъмносин) |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















