Samsung Galaxy A56 5G 256-8 Awesome Olive SM-A566BZGCEUE
Samsung Galaxy A56 5G 256-8 Awesome Olive SM-A566BZGCEUE е модерен 5G смартфон, създаден за плавна работа, качествен дисплей и надеждна издръжливост в ежедневието.
Насладете се на голям 6.7" Super AMOLED екран с 120 Hz опресняване за по-гладко скролване, по-приятно гледане на видео и по-отзивчива работа в приложения. Комбинацията от Samsung Exynos 1580, 8 GB RAM и 256 GB вградена памет осигурява бързо превключване между задачи и достатъчно място за снимки, клипове и приложения.
Тройната задна камера 50 + 12 + 5 MP и предната 12 MP са подходящи както за ежедневни снимки, така и за видео разговори. Батерията 5000 mAh помага да разчитате на телефона през целия ден, а IP67 защитата добавя спокойствие при прах и случайни пръски. Samsung Galaxy A56 5G 256-8 Awesome Olive SM-A566BZGCEUE поддържа Dual SIM (Nano SIM + eSIM), NFC за безконтактни плащания и USB Type-C за удобно зареждане.
| Производител: | SAMSUNG |
| Серия/модел: | Galaxy A56 5G |
| Моделен номер: | SM-A566BZGCEUE |
| Продуктов номер: | SM-A556B/DS |
| Тип: | Смартфон |
| Операционна система: | Android |
| Версия на Android: | Android 15 |
| Процесор: | Samsung Exynos 1580 |
| Честота на процесора: |
|
| Размер на дисплея: | 6.70 инча |
| Размер на дисплея (см): | 17.02 см |
| Тип дисплей: | Super AMOLED |
| Честота на опресняване: | 120 Hz |
| Резолюция: | 1080 × 2340 |
| RAM памет: | 8 GB |
| Вградена памет: | 256 GB |
| Достъпна за потребителя памет: | 230 GB |
| Слот за карта памет: | Не |
| Задна камера: | Тройна |
| Резолюция на задната камера: | 50 + 12 + 5 MP |
| Предна камера: | Единична |
| Резолюция на предната камера: | 12 MP |
| Автофокус: | Да |
| Светкавица: | Да |
| Видео запис: | Да |
| Dual SIM: | Да |
| Тип SIM карта: | Nano SIM + eSIM |
| Мрежи: |
|
| Wi-Fi: | Да |
| Bluetooth: | Да |
| NFC: | Да |
| GPS: | Да |
| A-GPS: | Да |
| Видео плеър: | Да |
| MP3: | Да |
| FM радио: | Не |
| Капацитет на батерията: | 5000 mAh |
| Интерфейс за зареждане: | USB Type-C |
| Зарядно в комплекта: | Не (без 220V адаптер) |
| Четец за пръстов отпечатък: | Да (вграден в дисплея) |
| Цвят: | Awesome Olive |
| Тегло: | 198 г |
| Размери: | 162.2 × 77.5 × 7.4 мм |
| Защита от прах и вода: | IP67 |
| Енергиен клас: | B |
| EAN: | 8806095982953 |
| Гаранция: | 12 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.

















