Samsung Galaxy A37 5G SM-A376, 8GB, 256GB, Exynos 1480, 120Hz AMOLED, 50MP, 5000mAh, тъмносив
Samsung Galaxy A37 5G SM-A376, 8GB, 256GB, Exynos 1480, 120Hz AMOLED, 50MP, 5000mAh, тъмносив е модерен 5G смартфон, създаден за плавна работа, качествени снимки и надеждна издръжливост в ежедневието.
Насладете се на изключително гладко скролване и ярка картина със 6.7" Super AMOLED дисплей и 120Hz опресняване, защитен с Corning Gorilla Glass Victus+. Комбинацията от Exynos 1480 (4 nm) и 8GB RAM осигурява бърза реакция при мултитаскинг, приложения и игри, а 256GB памет дава достатъчно място за снимки, видео и файлове.
Системата от камери с 50 MP основен сензор и OIS помага за по-стабилни кадри и видео, включително 4K запис. Голямата 5000 mAh батерия и 45W жично зареждане са отличен избор за хора, които търсят телефон с голяма батерия и удобство в движение. Samsung Galaxy A37 5G SM-A376 е подходящ и за безконтактни плащания чрез NFC и сигурно отключване с сензор за пръстов отпечатък.
| Производител: | Samsung |
| Серия: | Galaxy A37 |
| Модел: | SM-A376BZAGEUE |
| Мрежа: | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| SIM: | Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time) |
| Операционна система: |
|
| Процесор: |
|
| Дисплей: | 6.7" (17.02 cm) |
| Резолюция: | 2340x1080 |
| Екран технологии: |
|
| RAM памет: | 8GB |
| Вътрешна памет: | 256GB |
| Предна камера: |
|
| Задна камера: |
|
| Светкавица и режими: |
|
| Bluetooth: |
|
| USB: |
|
| Wi‑Fi: |
|
| Навигация: |
|
| Поддържани аудио формати: |
|
| Поддържани видео формати: |
|
| Преглед на документи: | Да |
| Сензори: |
|
| Батерия: |
|
| Защита: | IP68 |
| Размери (Ш x Д x В): | 162.9 x 78.2 x 7.4 mm |
| Тегло: | 196 g |
| Цвят: | Charcoal (тъмносив) |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.


















