Разположение на магазина МАГАЗИН
shopping-cart КОШНИЦА

Кошницата е празна!

SFP Модул SFP+ 10 гигабита модул мулти мод SRна ниска цена с бърза доставка - BestPC.BG

SFP Модул SFP+ 10 гигабита модул мулти мод SR

Продукт № 287941
Категория: SFP Модули и DAC
Производител:
Модел:
10GSFP+-SR-850
Тип (form-factor):SFP+ 
Скорост на предаване:10G 
Максимално разстояние:300m 
Брой влакна:Duplex (по две влакна) 
Тип кабел:Оптика ММ(Multi Mode) 
Честота на излъчване:850 nm 
Наличност:ДА
На склад в: София

25.40 ЛВ
В кошницатa има:
0
 бр. 
+

10G SFP+ Мултимодов трансивър SR 10GSFP+-SR-850 от Conneu

SFP+ 10 гигабита модулът от Conneu – 10GSFP+-SR-850, е идеалното решение за високоскоростни и надеждни оптични връзки в съвременните дата центрове и мрежови инфраструктури. Благодарение на своя мултимодов дизайн и SR технология, този оптичен трансивър осигурява пренос на данни със скорост до 10Gbps на разстояние до 220 метра по мултимодово влакно (MMF). Компактният SFP+ пакет с LC конектор гарантира лесна интеграция с различни комутационни устройства и сървъри.

Модулът използва 850nm VCSEL лазер за отлична производителност, ниска консумация на енергия под 1W и разширена защита от електромагнитни смущения (EMI) и електростатичен разряд (ESD). Съвместимостта със стандартите IEC-60825, CE, FCC, RoHS и REACH гарантира пълна безопасност и надеждност във всяка корпоративна или индустриална среда.

Модел: 10GSFP+-SR-850
Производител: Conneu
Тип трансивър: SFP+ мултимодов SR модул
Максимална скорост на трансфер: 10 Gbps
Дължина на вълната: 850 nm (VCSEL лазер)
Съвместими кабели: Мултимодови оптични влакна (MMF)
Максимално разстояние: 220 м (OM3 MMF)
Конектор: LC двоен
Консумация на енергия: < 1 W
Интерфейс на данни: LVPECL съвместим (вход/изход)
ESD защита: Отлична; ниско EMI
Стандарти и съвместимост: IEC-60825, CE, FCC, RoHS, REACH

Предимства на SFP+ модул 10GSFP+-SR-850

  • Високоскоростен трансфер на данни за модерни мрежи
  • Съвместимост с широк кръг мрежови устройства
  • Надеждност и стабилност при работа
  • Икономична консумация на енергия
  • Отлична електро- и лазерна безопасност

Изберете SFP+ модул Conneu 10GSFP+-SR-850 за бърза, сигурна и лесна интеграция във всякакъв тип 10G оптични мрежи и се възползвайте от надеждността и качеството на водещ производител.


* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.