| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | UM.HE0EE.001 |
| Размер в инчове: | 27 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | VA |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 FullHD |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностнов
151.90 EUR
151.90 EUR
Acer ED270Xbiipx, 27" Curved 1500R VA, Anti-Glare, 1920x1080 FHD, 200Hz, 2xHDMI, DP, Audio out, HDR10 FreeSync Premium
| Производител: | Acer |
| Модел: | UM.HE0EE.001 |
| Размер на екрана: | 27" (68.58 cm) |
| Тип екран: | Извит (Curved) 1500R |
| Съотношение на страните: | 16:9 |
| Технология на подсветката: | LED |
| Тип матрица: | VA |
| Покритие на дисплея: | Матов (Anti-Glare) |
| Резолюция: | 1920x1080 (Full HD) |
| Разстояние между пикселите: | 0.311 x 0.311 mm |
| Време за реакция: | 1 ms (VRB) |
| Честота на опресняване: | 200 Hz |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 4000:1 |
| Ъгъл на видимост: | 178° / 178° |
| HDR: | HDR10 |
| Адаптивна синхронизация: | AMD FreeSync Premium |
| Дизайн на рамката: | ZeroFrame |
| HDMI: | 2 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| Аудио изход: | Да |
| Енергиен клас: | E |
| Консумация: | 21 kWh/1000h |
| VESA монтаж: | 75 x 75 mm |
| Размери с поставка (Ш x Д x В): | 62.5 x 19.6 x 46.6 cm |
| Цвят: | Черен |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















