| Категория: | Монитори |
| Производител: | |
| Модел: | UM.QX0EE.105 |
| Размер в инчове: | 23.8 инча |
| Цвят: | Черен |
| Display Port вход: | ДА |
| DVI вход: | НЕ |
| HDMI вход: | ДА |
| D-SUB / VGA вход: | НЕ |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m2 |
| Вид панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Разделителна способност: | 1920 x 1080 FullHD |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
140.90 EUR
140.90 EUR
ACER Nitro XF240YX1biiph 60cm 23.8'' FHD, IPS 180Hz 16:9, 1ms, 250nits, 2xHDMI, 1х DisplayPort, Черен
| Производител: | Acer |
| Модел: | UM.QX0EE.105 |
| Тип дисплей: | LCD монитор / TFT active matrix |
| Диагонал: | 23.8" |
| Тип панел: | IPS |
| Формат на картината: | 16:9 |
| Нативна резолюция: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| Контраст (динамичен): | 100000000:1 |
| Време за реакция: | 1 ms (VRB) |
| Адаптивна синхронизация: | AMD FreeSync Premium |
| HDR: | HDR10 |
| Покритие на екрана: | Антирефлексно (Anti-glare) |
| Гейминг: | Да |
| Интерфейси: |
|
| HDMI вход: | Да |
| DisplayPort вход: | Да |
| DVI вход: | Не |
| D-Sub / VGA вход: | Не |
| Регулиране на позицията: | Височина, наклон |
| Ъгъл на наклон: | -5/+15 |
| Включени кабели: | 1 x HDMI кабел |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














