Разположение на магазина МАГАЗИН
shopping-cart КОШНИЦА

Кошницата е празна!

Медна пач корда Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 mна ниска цена с бърза доставка - BestPC.BG
Медна пач корда Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 m снимка 1
Медна пач корда Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 m снимка 2
Медна пач корда Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 m снимка 3

Медна пач корда Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 m

Продукт № 443138
Категория: Медни пач корди
Производител:
Модел:
K8110BL.0,5
Дължина:0.001 м
Гаранция:
12 месеца
Наличност:ДА
На склад в: София

3.30 ЛВ
В кошницатa има:
0
 бр. 
+

Patch cable U-UTP, Cat.5e, LSZH, CCA, blue, 0, 5 m


Patch кабелът U-UTP Cat.5e LSZH с дължина 0,5 метра, модел K8110BL.0,5 от производител EFB Elektronik, е висококачествен избор за свързване на мрежови устройства в домашни и офис среди. Кабелът е изработен с CCA (алуминиев проводник с медно покритие) за отлично съотношение цена-качество, а синята му обвивка от LSZH (Low Smoke Zero Halogen) го прави безопасен при използване в среди, където е необходима по-висока пожарна защита. Този мрежов кабел е подходящ за високоскоростен пренос на данни, инсталиране във шкафове, сървърни помещения или работни станции, осигурявайки надеждно и стабилно Ethernet свързване.

  • Идеален за свързване на компютри, рутери, суичове и други мрежови устройства
  • Съвместим с Ethernet стандарти до 1 Gbps
  • LSZH обвивка за минимално отделяне на дим и токсични газове при пожар
  • Компактна дължина от 0,5 метра – перфектна за организиране на кабели в шкафове
  • Сигурна връзка без смущения и загуба на данни
Производител: EFB Elektronik
Модел: K8110BL.0,5
Тип кабел: Patch кабел U-UTP
Категория: Cat.5e
Дължина: 0,5 m
Материал проводник: CCA (Copper Clad Aluminum)
Обвивка: LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
Цвят: Син
Задвижване на данни: До 1 Gbps
Тип конектор: RJ45 – RJ45

Изберете Patch кабел U-UTP Cat.5e LSZH от EFB Elektronik, за да се възползвате от безопасно, надеждно и ефективно мрежово свързване във вашите ИТ системи.


* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.