| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | PS-SPD-0750NNFABE-3 |
| Мощност: | 650 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Гаранция: | 120 месеца |
В наличностнов
72.90 EUR
72.90 EUR
Thermaltake Smart BX3 750W
| Производител: | THERMALTAKE |
| Модел: | PS-SPD-0750NNFABE-3 |
| Серия: | Smart BX3 Bronze |
| Мощност: | 650 W |
| Пикова мощност: | до 750 W |
| Сертификат за ефективност: | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт: | ATX 3.1 Ready |
| Отклонение на мощността (Power excursion): | до 200% |
| Ефективност при ниско натоварване: | 60% |
| Охлаждане: | 120 mm вентилатор с течен лагер (FDB) |
| Smart Zero Fan: | Да (активира се над 20% натоварване) |
| PFC: | Active PFC |
| Входно напрежение: | 100 V - 240 V |
| Честота: | 50 Hz / 60 Hz |
| Работна температура: | 5°C до +45°C |
| MTBF: | минимум 100 000 часа |
| Защити: |
|
| PCI-E 6+2 pin конектори: | 2 броя |
| Размери (Ш/В/Д): | 150 x 86 x 140 мм |
| Цвят: | Черен |
| Сертификати за безопасност: |
|
| EAN: | 4711475643147 |
| Гаранция: | 120 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








