| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | PS-SPD-0650NNFABE-3 |
| Мощност: | 650 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличност
63.90 EUR
63.90 EUR
Thermaltake Smart BX3, 650 W, ATX 3.1, 80+ Bronze, OCP/OVP/UVP/OPP/OTP/SCP, 150×140×86 mm, черен
| Производител: | THERMALTAKE |
| Модел: | PS-SPD-0650NNFABE-3 |
| Серия: | Smart BX3 |
| Мощност: | 650 W |
| Форм-фактор: | ATX 3.1 |
| Ефективност (80 PLUS): | 80+ Bronze |
| Защити: |
|
| Размери (Ш x Д x В): | 150 x 140 x 86 mm |
| Цвят: | Черен |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.










