| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | G9P.RS1000G.WH00.EU |
| Мощност: | 1000 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Гаранция: | 120 месеца |
152.90 EUR
Lian Li RS 1000W 80+ Gold PCIe 5.1, ATX 3.1, RS Hub, бял
Lian Li RS 1000W 80+ Gold PCIe 5.1, ATX 3.1, RS Hub, бял е високоефективно и модерно ATX захранване, създадено за мощни гейминг и workstation конфигурации с най-новите стандарти.
Серията RS е фокусирана върху по-лесен и чист монтаж: въртящият се захранващ конектор позволява PSU-то да се монтира в две посоки според корпуса, а напълно модулният дизайн с два 24‑пинови конектора от двете страни улеснява оптималното прокарване на кабелите и подредения cable management.
В комплекта получавате и RS USB хъб, който добавя до четири допълнителни USB порта към системата. Висококачествените компоненти (включително японски и EPCOS кондензатори) и 80 PLUS Gold ефективност помагат за стабилно захранване, по-ниски загуби и надеждна работа при натоварване. Lian Li RS 1000W е отличен избор, ако търсите 1000W PSU с PCIe 5.1 и ATX 3.1 съвместимост.
| Производител: | Lian-Li |
| Модел: | G9P.RS1000G.WH00.EU |
| Мощност: | 1000 W |
| Стандарт: | ATX 3.1 |
| Форм фактор: | ATX 12V |
| Ефективност: | 90 % |
| Сертификати: |
|
| Модулен захранващ блок: | Да |
| PFC: | Active PFC |
| Конектори: |
|
| Размер на вентилатора: | 135 mm |
| Размери: | 150 x 150 x 86 мм |
| Входно напрежение: | 100 - 240 V |
| Тегло: | 2.690 kg |
| Гаранция: | 120 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
















