| Категория: | Захранвания |
| Производител: | |
| Модел: | G9P.RS1000G.W000.EU |
| Мощност: | 1000 W |
| Сертификация 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Гаранция: | 120 месеца |
141.90 EUR
Lian Li RS, 1000W, 80+ Gold, PCIe 5.1, ATX 3.1, бял
Lian Li RS, 1000W, 80+ Gold, PCIe 5.1, ATX 3.1, бял е високоефективно и модерно захранване за компютър, създадено за стабилна работа на мощни конфигурации и чист кабелен мениджмънт.
Серията RS се отличава с въртящ се захранващ конектор, който позволява монтаж в две посоки според корпуса, както и с модулен дизайн с два 24‑пинови конектора от двете страни за по-лесно и подредено прокарване на кабелите. Това прави сглобяването по-бързо, а крайният резултат – по-естетичен и оптимизиран за въздушен поток.
Благодарение на 80 PLUS Gold ефективност и съвместимост със ATX 3.1, Lian Li RS, 1000W, 80+ Gold, PCIe 5.1, ATX 3.1, бял е отличен избор за системи с високи изисквания, включително конфигурации с PCIe 5.1 (12V-2x6) захранване за видеокарта. Подходящо е за ентусиасти, гейминг и workstation системи, търсещи надеждно ATX захранване 1000W с модулни кабели и Active PFC.
| Производител: | Lian-Li |
| Серия: | RS |
| Модел: | G9P.RS1000G.W000.EU |
| Мощност: | 1000 W |
| Форм фактор: | ATX 12V |
| Стандарт: | ATX 3.1 |
| PCIe стандарт: | PCIe 5.1 |
| Ефективност: | 90 % |
| Сертификати: | 80 PLUS Gold |
| PFC: | Active PFC |
| Модулен захранващ блок: | Да |
| Конектори: |
|
| Размер на вентилатора: | 135 mm |
| Входно напрежение: | 100 - 240 V |
| Размери: | 150 x 150 x 86 мм |
| Тегло: | 2.690 kg |
| Гаранция: | 120 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.















