| Категория: | Bluetooth Колонки |
| Производител: | |
| Модел: | R1010BT-BL |
| Гаранция: | 24 месеца |
91.90 EUR
Edifier R1010BT, Bluetooth V5.1, 2х RCA, 4" средно-басови високоговорители, 24 W RMS, черен
Edifier R1010BT са компактни стерео PC колони с Bluetooth 5.1 и удобни 2x RCA входа за лесно свързване към компютър, телевизор или други аудио източници.
С обща изходна мощност 24 W RMS и 4" средно-басови говорители, моделът осигурява балансиран звук за ежедневна работа, филми и музика у дома. Честотният диапазон 65 Hz – 17 kHz допринася за плътни ниски и ясни високи честоти в типични помещения.
Edifier R1010BT предлага практични контроли за бас и сила на звука, както и стабилна безжична връзка за стрийминг от телефон или лаптоп. Подходящ избор за търсещите Bluetooth колони за компютър и надеждни активни стерео говорители с класически RCA свързване.
| Производител: | EDIFIER |
| Модел: | R1010BT-BL |
| Тип система: | Компютърни високоговорители |
| Тип аудио изход: | Стерео |
| Изходна мощност: | 24 W |
| Изходна мощност на канал: | 12 W |
| Честотен диапазон: | 65Hz-17kHz |
| Шум на сигнала: | 85 dB |
| Аудио контроли: |
|
| Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Audio In: | 2 (RCA) |
| Разположение на устройството: | Външен |
| Разположение на захранването: | Външно |
| Външен цвят: | Черен |
| Размери (Ш x В x Д): | 152.4 x 228.6 x 165.1 мм |
| Номинално тегло: | 5.4 кг |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.














