| Категория: | Bluetooth Колонки |
| Производител: | |
| Модел: | MR5-WH |
| Гаранция: | 24 месеца |
В наличностПоследни бройки
203.90 EUR
203.90 EUR
Edifier MR5 Active Studio Monitors (Tri-amped), BT V6.0, Balanced XLR, Balanced TRS, RCA and AUX, 5-inch woofers, Бял
| Производител: | EDIFIER |
| Модел: | MR5-WH |
| Тип система: | PC Speakers |
| Изходна мощност: | 110 W |
| Честотен диапазон: | 46Hz-40kHz |
| Съотношение сигнал/шум: | 85 dB |
| Характеристики на високоговорителите: | Hi-Res Audio |
| Bluetooth: | Bluetooth 6.0 |
| Аудио входове: |
|
| Дълбочина: | 280 мм |
| Височина: | 264 мм |
| Ширина: | 159 мм |
| Номинално тегло: | 10.38 кг |
| Цвят: | Бял |
| Разположение на захранването: | Външно |
| EAN: | 6923520216765 |
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












