Разположение на магазина МАГАЗИН
shopping-cart КОШНИЦА

Кошницата е празна!

 ACT USB 3.2 GEN1 активен удължаващ кабел,10.0Mна ниска цена с бърза доставка - BestPC.BG

ACT USB 3.2 GEN1 активен удължаващ кабел,10.0M

Продукт № 449731
Категория: несортирани
Производител:
Гаранция:
24 месеца
Наличност:ДА
На склад в: София

69.90 ЛВ
В кошницатa има:
0
 бр. 
+

ACT USB 3.2 GEN1 активен удължаващ кабел,10.0M


USB кабелът ви е прекалено къс? Удължете USB сигнала на разстояние до 10 метра с активния USB усилващ кабел AC6110. Той позволява свързване на компютърни периферни устройства като уебкамери, принтери, външни дискове, клавиатури и мишки на по-голямо разстояние, без загуба на сигнал. AC6110 е съвместим със стандарта USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) и поддържа скорост на трансфер до 5 Gbps. Може да бъде каскадно свързан до 2 пъти, като позволява общо удължение до 20 метра. Кабелът разполага с DC вход за свързване на по избор външен 5V захранващ адаптер.


Технически спецификации:


  • Категория продукт: USB усилващи кабели
  • Дължина на кабела: 10 метра
  • Цвят: Черен
  • Входен конектор: USB-A мъжки (1 бр.)
  • Изходен конектор: USB-A женски (1 бр.)
  • Максимално разширение: До 20 метра (при каскадно свързване)
  • USB стандарт: USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) – SuperSpeed
  • Скорост на трансфер: До 5 Gbps
  • Захранване: Чрез USB (bus-powered), възможност за външно захранване 5V
  • Характеристики: Plug & Play, поддръжка на каскадно свързване до 2 усилвателя


Гаранция: 24 месеца


* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.

* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.