| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | QE65Q60AAUXXH |
| Големина на екрана: | 65 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
970.94 EUR
970.94 EUR
Телевизор Samsung 65'' 65Q60A QLED FLAT, SMART, 3100 PQI, Dual LED, Micro Dimming, Quantum HDR, HDR 10+, Dolby Digital Plus, Q-Symphony, Mirroring, Bixby, Bluetooth 4.2, Wi-Fi 5, 3xHDMI, 2xUSB, Frameless, Tizen, Black QE65Q60AAUXXH
| Размер на екрана, inch: | 65" (165.10 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | QLED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Tizen |
| Smart асистент: | Bixby |
| Динамичен контраст: | Mega Contrast |
| Честота, Hz: | 3 100 PQI |
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | F |
| Консумация, kWh/1000h: | 102 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 145.1 x 28.2 x 87.1 cm |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер, mm: | Да |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.








