| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE32T4002AKXXH |
| Големина на екрана: | 32 инча |
| Разделителна способност: | 1366 x 768 HD Ready |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
219.34 EUR
219.34 EUR
SAMSUNG TV 32inch HD/FHD UE32T4002A
| продукт: | |
| Име на продукта: | SAMSUNG TV 32inch HD/FHD UE32T4002A |
| Описание: | Samsung UE32T4002AK - 32" Diagonal Class 4 Series LED-backlit LCD TV - 720p 1366 x 768 - glossy black |
| EAN: | 8806090452437 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Product Type: | LED-backlit LCD TV |
| Energy Class: | Class F |
| Power Consumption Operational: | 41 Watt |
| Power Consumption (On mode): | 27 W |
| Power Consumption SDR (On mode): | 27 kWh/1000h |
| Energy Consumption per Year: | 40 kWh |
| Diagonal Class: | 32" |
| Series: | 4 Series |
| TV Tuner: | 1x analogue, 1x digital |
| TV Tuner Presence: | Yes |
| Video Interface: | HDMI |
| HDMI Ports Qty: | 2 ports |
| Modes: | Film Mode |
| Picture Enhancements: | Digital Clean View, dynamic contrast, HyperReal Engine, Colour Enhancement, Ultra Viewing Angle |
| Design: | Slim Design, 3 Bezel-less Design, Mold Design |
| Dimensions: | Without stand |
| Width: | 71.92 cm |
| Depth: | 8.86 cm |
| Height: | 43.47 cm |
| Weight: | 4.1 kg |
| Enclosure Colour: | Glossy black |
| Display | |
| Resolution: | 1366 x 768 |
| Display Format: | 720p |
| Image Aspect Ratio: | 16:9 |
| Frame Rate & Enhancement Technology: | 200 Picture Quality Index |
| LCD Backlight Technology: | LED backlight |
| Stands & Mounts | |
| Stand: | Included |
| Stand Design: | Tabletop |
| Stand Colour: | Black glossy |
| Stand Features: | Mini Arc |
| TV Tuner | |
| Conditional Access: | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Digital TV Tuner | |
| Digital TV Tuner: | DVB-C, DVB-T2 |
| HDTV Tuner: | Yes |
| Video Features | |
| Teletext: | Yes |
| Electronic Programme Guide: | Digital EPG |
| Media Player | |
| USB Port: | Yes |
| USB Ports Qty: | 1 |
| Remote Control | |
| Type: | Remote control |
| Remote Control Model: | Samsung TM1240A |
| Battery Included: | Yes |
| Audio System | |
| Digital Audio Format: | Dolby Digital Plus output |
| Speaker System: | 2 channel |
| Output Power / Total: | 10 Watt |
| Network & Internet Multimedia | |
| Connect & Share: | ConnectShare |
| Connections | |
| Connector Type: | 2 x HDMI USB Digital audio output (optical) |
| Power | |
| Power Device: | Power supply |
| Input Voltage: | AC 230V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Stand by: | 0.5 Watt |
| Auto On/Off: | Yes |
| Dimensions & Weight Details | |
| Dimensions & Weight Details: | Panel without stand - 71.92 cm x 8.86 cm x 43.47 cm x 4.1 kg Panel with stand - 71.92 cm x 16.6 cm x 46.44 cm x 4.2 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping): | 79.8 cm |
| Depth (Shipping): | 13.3 cm |
| Height (Shipping): | 52 cm |
| Weight (Shipping): | 6.1 kg |
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.











