| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE55TU7092UXXH |
| Големина на екрана: | 55 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 60 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
482.98 EUR
482.98 EUR
SAMSUNG Smart TV 55inch 55TU7092 4k UHD LED
| продукт: | |
| Име на продукта: | SAMSUNG Smart TV 55inch 55TU7092 4k UHD LED |
| Описание: | Samsung UE55TU7092U - 55" Diagonal Class 7 Series LED-backlit LCD TV - Smart TV - Tizen OS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - slate black |
| EAN: | 8806090367519 |
| Гаранция на производител: | 24 Months Warranty |
| General | |
| Product Type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Енергиен клас: | Class G |
| Енергиен клас (HDR): | Class G |
| Енергийна консумация при работа: | 145 Вата |
| Консумация на енергия(включен режим): | 103 W |
| Консумация на енергия SDR (включен режим): | 103 kWh/1000h |
| Консумация на енергия HDR (включен режим): | 130 kWh/1000h |
| Консумирана енергия за година: | 150 kWh |
| Диагонален клас: | 55" |
| Series: | 7 Series |
| Година на производство: | 2020 |
| Платформа: | Tizen OS |
| HDR Capable: | Yes |
| HDR Формат: | HDR10+, HLG10 |
| Тунер: | 1x аналогов, 1x дигитален |
| Наличие на телевизионен тунер: | Yes |
| Сензори: | Eco Sensor |
| Видео интерейс: | HDMI |
| HDMI Ports Qty: | 2 ports |
| Modes: | Game mode, Film Mode, Natural Mode, Auto Game Mode, Auto Low Latency Mode (ALLM), Filmmaker Mode |
| Картина: | Digital Clean View, Mega Contrast, contrast enhancer, Accessibility High contrast, PurColor, Game Enhancer, Crystal Display |
| Design: | Very Narrow Bezel Design (VNB), Slim look, Ultra Skinny Bezel |
| Размер: | Без стойка |
| Ширина: | 123.05 cm |
| Дълбочина: | 5.95 cm |
| Височина: | 70.72 cm |
| Тегло: | 13.9 kg |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Дисплей | |
| Резолюция: | 3840 x 2160 |
| Формат на дисплея: | 4K UHD (2160p) |
| Съотношение на изображението: | 16:9 |
| Технология за честота на кадрите: | 2000 Picture Quality Index |
| LCD Backlight Technology: | LED backlight - UHD dimming |
| Език на менюто: | Multilingual |
| Характеристика: | HDMI quick switch, E-Manual, Accessibility Enlarge, Accessibility Multi-output Audio, clean cable solution, Apple AirPlay 2 support, Crystal Processor 4K, Brightness Detection |
| Стойка | |
| Стойка: | Включена |
| Дизайн на стока: | Плот за маса |
| Цвят на стойката: | Черен |
| Stand Features: | Slim Feet |
| Flat Panel Mount Interface: | Yes |
| VESA Compatibility: | Yes |
| TV Тунер | |
| Conditional Access: | Common Interface Plus (CI+) slot |
| Digital TV Tuner | |
| Digital TV Tuner: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| HDTV Tuner: | Yes |
| Video Features | |
| Teletext: | Yes |
| Electronic Programme Guide: | Digital EPG |
| Media Player | |
| USB Port: | Да |
| USB Ports Qty: | 1 |
| Remote Control | |
| Вид: | Remote control |
| Remote Control Model: | Samsung TM1240A |
| Аудио система | |
| Дигитална аудио система: | Dolby Digital Plus output |
| Високоговорители: | 2 channel |
| Output Power / Total: | 20 Watt |
| Features: | Audio Return Channel (ARC), Enhanced Audio Return Channel (eARC), Dialog Enhancement, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Network & Internet Multimedia | |
| Функционалност: | Digital audio playback, digital photo playback, digital video playback, WEB browsing, Internet video playback |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| LAN Протокол: | Ethernet |
| Wi-Fi Protocol: | 802.11n |
| Connect & Share: | Wi-Fi Direct, Screen Mirroring, USB Human Interface Device (HID), ConnectShare |
| Internet Streaming Services: | HbbTV |
| Supported Consumer Electronics Control (CEC): | Anynet Plus |
| DLNA: | Да |
| Connections | |
| Интерфейси: | 2 x HDMI USB Network Digital audio output (optical) |
| Internet of Things (IoT) | |
| Internet of Things (IoT) Compatible: | Да |
| Intelligent Assistant: | Alexa ready, Google Assistant ready (not available for some languages and countries) |
| Други | |
| Включени аксесоари: | Батерии |
| Compliant Standards: | IPv6 Ready |
| Мощност | |
| Мощност на устройството: | Захранване |
| Nominal Voltage: | AC 230V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Stand by: | 0.5 Вата |
| Ауто Включване/Изключване: | Да |
| Размери & Тегло Детайли: | |
| Размери & Тегло Детайли: | Панел без стойка- 123.05 cm x 5.95 cm x 70.72 cm x 13.9 kg Панел със стойка - 123.05 cm x 25.02 cm x 78.28 cm x 14.2 kg |
| Размери& Тегло (Доставка) | |
| Ширина: | 138.6 cm |
| Дълбочина: | 15.8 cm |
| Височина: | 84.3 cm |
| Тегло: | 18 kg |
Техническите данни ни се предоставят от трети страни за информационни цели. Ние не поемаме отговорност за грешки в тези данни.
Гаранция : 2 години
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.












