| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE43CU8572UXXH |
| Големина на екрана: | 43 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 50 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
ПРОДУКТЪТ НЕ Е НАЛИЧЕН
541.46 EUR
541.46 EUR
SAMSUNG TV UHD 43inch UE43CU8572U
| Производител: | Samsung |
| Серия: | 8-ма |
| Размер на екрана: | 43" (108 см) |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K |
| Осветяване на матрицата: | LED |
| Подобрение на картината: |
|
| Аудио: |
|
| Интерфейси: |
|
| Тунер: |
|
| Smart: |
|
| Характеристики: |
|
| Стойка: | Възможност за монтаж на стена |
| Цвят на панела: | Черен |
| Физически размери: | Телевизор със стойка (Ш х В х Д): 96.6 x 62.4 x 18.8 см |
| Тегло: | 9 кг |
| Енергиен клас: | G |
| Консумация на ел.енергия: | 54 KWh |
| Аксесоари: | Дистанционно управление |
| Гаранция: | 24 Месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







