| Категория: | Телевизори |
| Производител: | |
| Модел: | UE98DU9072UXXH |
| Големина на екрана: | 98 инча |
| Разделителна способност: | 3840 x 2160 4K UHD |
| Тип екран: | LED |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Гаранция: | 24 месеца |
С поръчка. Обадете се за срок!
Продуктът е с предварителна поръчка!
2139.00 EUR
Продуктът е с предварителна поръчка!
2139.00 EUR
ОБАДЕТЕ СЕ ЗА НАЛИЧНОСТ
Samsung 98" 98DU9072 AI 4K UHD LED TV, SMART, 3xHDMI, 2xUSB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2
| Размер на екрана: | 98" (248.92 см.) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Технология: | LED |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Smart функция: | Tizen Smart TV |
| Smart асистент: |
|
| Динамичен контраст: |
|
| Честота: |
|
| Тунер: | DVB-T2CS2 |
| Аудио: |
|
| Мрежа: | Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Изводи за свързване: |
|
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 178 kWh |
| Размери с поставка (Ш х Д х В): | 218.1 x 40.2 x 129.8 см. |
| Цвят: | Черен |
| VESA размер: | 600 x 400 мм. |
| Други: |
|
| Гаранция: | 24 месеца |
* Изображенията на продуктите в сайта са примерни и може да имат разлики с действителните продукти. Ако забележите такава, моля пишете ни на адрес store@bestpc.bg.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.
* Ние се стремим да дадем най-добрата цена. Ако друга фирма Ви предлага по-изгодна оферта от нашата - обадете ни се и ще Ви направим дори още по-добро предложение.







